ZAJĘCIA


JEŚLI STRONA NIE WYŚWIETLA SIĘ POPRAWNIE WEJDZ NA: www.cha-cha.pl

Zobacz naszą stronę na facebooku, tam znajdziesz więcej informacji zdjęć oraz filmików z występami naszych tancerzy
Zobacz nasz kanał na YouTube: Szkoła tańca CHA-CHA. Znajdziesz tam filmiki z występów, zawodów i nagrań naszych tancerzy.

ZAJĘCIA TANECZNE W KIELCACH, KURSY TAŃCA W WDK lub na ŚLICHOWICACH

zobacz też AKTUALNOŚCI.

Zapraszamy dorosłych , młodzież i dzieci na zajęcia taneczne. Naszą specjalnością jest:
- taniec K-pop dance dla dzieci i młodzieży;
- taniec towarzyski czyli tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep
tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, passodoble, jive;
- tańce dyskotekowe, tańce dla dzieci, rap, hip-hop
- tańce użytkowe dla dorosłych dzięki którym możecie bawić się do każdej muzyki na każdej imprezie (tego nie ma w żadnej innej szkole tańca)
- pierwszy taniec

Zajęcia odbywają się na kilku salach w Kielcach na osiedlu DALNIA-ŚLICHOWICE.


KPOP dance


K-POP dance dla dzieci i młodzieży
Najpopularniejszy obecnie styl taneczny, króluje na koncertach i teledyskach największych gwiazd muzyki pop, stanowi on połączenie stylów tanecznych: MTV dance, funky, street-jazz, hip-hop i disco dance. To idealne zajęcia dla dzieci i nastolatków lubiących taniec i muzykę.
Zajęcia poprawiają sylwetkę, uczą koordynacji ruchowej oraz są świetną zabawą.

Zajęcia odbywają się:

- w WDK w Kielcach ul. Ściegiennego 2 ----- ZAPISY tel 606 736 280
- SP 25 ul. Jurajska, osiedle ŚLICHOWICE ---- ZAPISY tel 606 736 280

Zapisy wyłącznie telefonicznie, o dniach i godzinach zajęć będziemy informować zapisane osoby.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, miesięczne opłaty 120 zł.
Zajęcia w grupach początkujących rozpoczynamy od pażdziernika. Zapraszamy na pierwszą lekcję próbną bezpłatną.

Informacje tel. 606 736 280 ZAPRASZAMY !!!

DLA DOROSŁYCH


Szkoła Tańca CHA-CHA w Kielcach zaprasza na grupowy kurs towarzyskiego tańca użytkowego oraz pierwszego tańca.
Program kursów obejmuje karnet (5 spotkań), na których uczymy: tańców weselnych i imprezowych które obowiązkowo pojawiają się w repertuarze wszystkich przyjęć. Nasz autorski program nauczania oparty jest o własne doœwiadczenia oraz na latach pracy z nowożeńcami. Na kursie nauczycie się podstawowych kroków i figur, prowadzenia w parze, rozpoznawania muzyki, poczucia rytmu, właœciwej komunikacji w tańcu w parze. Po kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki na kursach tańca towarzyskiego oraz indywidualnych lekcjach z choreografii pierwszego tańca.

Zapisy i info pod numerem 606 736 280 lub mailowo info@cha-cha.pl


Kursy tańca dla dorosłych początkujących

Zapraszamy dorosłych i młodzież na kursy tańca towarzyskiego i użytkowego. Na kursie nauczycie się tańczyć tańce na: wesela, imprezy, dyskoteki, dancingi, studniówki itd... Do wyboru oferujemy różne terminy. Zajęcia odbywają się w WDK w Kielcach.

Cena: karnet pięciu godzin do wykorzystania 500 zł od pary
lub jedna godzina lekcyjna 120 zł od pary.
Nie nauczyłeś się tańczyć na innych kursach, zapisz się do nas!

ZAPISY tel. 6067 36 280, 41 369 88 84, info@cha-cha.pl


Całoroczny kurs tańca dla dorosłych

Zapraszamy pary do naszego klubu na całoroczny kurs tańca, zajęcia przeznaczone są dla par które chcą tańczyć taniec towarzyski, jest to bardzo przyjemna i pożyteczna forma spędzania wolnego czasu.
Zapisy i informacje tel 606 736 280.


Indywidualne lekcje tańca

Indywidualna nauka tańca na wesela, imprezy, dancingi; PIERWSZY TANIEC, ...
Indywidualne lekcje tańca dla pary lub osoby bez pary. Lekcje takie odbywają się na sali z instruktorem lub instruktorką po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu, na sali na osiedlu Ślichowice-Dalnia, w tygodniu lub w soboty, niedziele i święta.

Cena 120 zł za godzinę lekcyjną od pary lub karnet pięciu godzin do wykorzystania cena 500 zł od pary, zapisy tel. 606 736 280

PIERWSZY TANIECZajęcia dla narzeczonych - proponujemy wam kurs tańca grupowy lub lekcje indywidualne.

-Kurs tańca grupowy
zapisy tel 606 736 280
Kurs stworzony specjalnie dla młodych par, które rozpoczynają przyjęcie weselne solowym tańcem, mile widziani wraz z przyszłą parą młodą są ich świadkowie, rodzina i goście. Na kursie nauczymy was tańców weselnych dzięki którym będziecie mogli zatańczyć w parze do każdej muzyki granej na żywo lub mechanicznej i na każdej imprezie nie tylko weselach ale również dyskotekach, dancingach, noworocznych balach itp.,nauczycie sę podstaw tańca, dzięki którym tańczenie jest łatwe i przyjemne, poznacie również walca i inne tańce które wykorzystacie do pierwszego tańca.

-Indywidualne lekcje tańca
Polecamy skorzystanie z lekcji indywidualnych, na których można stworzyć choreografię oryginalnego, wyjątkowego i niezapomnianego pierwszego tańca weselnego lub nauczyć się tańców weselnych dzięki którym będziecie bawić się do samego rana. Jesteśmy w tym specjalistami.
Terminy lekcji ustalamy telefonicznie - możemy dopasować każdemu odpowiadający termin w tygodniu lub soboty, niedziele i święta. Nie musicie się stresować, na lekcjach indywidualnyvch jesteście na sali sami z instruktorem lub instruktorką
Zapisy tel 606 736 280

Jeśli chcesz zrobić młodym ORYGINALNY PREZENT zamów na wesele POKAZ TAŃCA w wykonaniu laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tanecznych, najlepszych sportowych par tanecznych naszego województwa- Mistrzów, Wicemistrzów oraz finalistów Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego. Proponujemy wiązankę tańców standardowych: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, fokstrota, quickstepa oraz latynoamerykańskich: sambę, cha-chę, rumbę, passodoble, jivea oraz pokazy najlepdzych tancerek K-pop w Polsce. Będzie to bardzo oryginalny i niezapomniany prezent oraz dodatkowa atrakcja na weselu!!!

DLA DZIECITANIEC TOWARZYSKI dla dziewcząt i chłopców
TANIEC NOWOCZESNY w grupach K-POP DANCE dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przygotowaliśmy specjalny program nauczania składający się z różnego rodzaju tańców zarówno towarzyskich tańczonych w parach, jak i tańców dla dzieci typu k-pop, rap, hip-hop, disco, k-pop tańczonych bez pary. Po rocznym kursie dzieci potrafią poruszać się rytmicznie, rozróżniać tańce, zatańczyć na występach i turniejach tanecznych, mają bardzo dobre przygotowanie taneczne. Już w pierwszym roku nauki wszystkie dzieci biorą udział w pokazach i turniejach tanecznych.


Zapisy tel. 606 736 280

info@cha-cha.pl

Taniec K-pop dla 5-6 latków oraz dzieci z klas I-III szkoły podstawowejZapraszamy na nasze zajęcia w grupach K-pop dance, w których przygotowujemy grupy taneczne do występów w rytm popularnej muzyki dyskotekowej.
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września

K-POP dance dla dzieci starszych i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia w nowej grupie K-POP dance - zajęcia rozpoczynamy we wrześniu

Zapisy tel. 606 736 280

Dla dzieci 5-6 lat grupa początkująca

Kurs tańca dla przedszkolaków i "zerówek"
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września
Dla dzieci 7-10 lat grupa początkująca

Kurs tańca dla dzieci z klas I-III
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września

DLA MŁODZIEŻY


Zapraszamy na kurs K-pop dance w grupach dla początkujących i zaawansowanych - zaczynamy we wrześniu
ZAPISY telefon 606 736 280,

SPORTOWE GRUPY TANECZNE


Dla zaawansowanych tancerzy: Zapraszamy pary taneczne dziecięce i młodzieżowe do grup sportowego tańca towarzyskiego lub do grup sportowych K-pop dance.
INFORMACJE I ZAPISY: tel. 606736280, 41 3698884. info@cha-cha.pl

TURNIEJE


Organizujemy turnieje taneczne dla dzieci i młodzieży. Już w pierwszym roku nauki wszyscy uczestnicy kursów tańca biorą udział w kilku turniejach tanecznych. Organizujemy również ogólnopolskie turnieje tańca,na których sportowe pary taneczne mogą zdobywać punkty i podwyższać klasy taneczne.

POKAZY TANECZNE


Oferujemy pokazy taneczne mistrzowskich: dorosłych, młodzieżowych i dziecięcych par tanecznych. Nasze występy uświetnią każdą imprezę, również wesela, zabawy noworoczne, zabawy choinkowe, różnego rodzaju konkursy, festyny itp.

K-POPowe OBOZY TANECZNE


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na nasze kolonie taneczne. Co rok wyjeżdżamy z dziećmi i młodzieżą w różne miejsca Polski. W obozach tanecznych mogą wziąć udział również dzieci nie tańczące.

Zgłoszenia na rok 2021 prosimy kierować bezpośrednio do trenerów tel. 606 736 280
Zdjęcia z kolonii z poprzednich lat można zobaczyć w GALERII w zakładce Letnie szkolenia i kolonie.

SZKOLENIA


Organizujemy szkolenia z tańca towarzyskiego dla pracowników waszej firmy, dla sportowych par tanecznych stacjonarne lub wyjazdowe.
ZGŁOSZENIA tel. 606736280, 41 3698884, info@cha-cha.pl