ZAJĘCIA


JEŚLI STRONA NIE WYŚWIETLA SIĘ POPRAWNIE WEJDZ NA: www.cha-cha.pl

Zobacz naszą stronę na facebooku, tam znajdziesz więcej informacji zdjęć oraz filmików z występami naszych tancerzy
Zobacz nasz kanał na YouTube: Szkoła tańca CHA-CHA. Znajdziesz tam filmiki z występów, zawodów i nagrań naszych tancerzy.

ZAJĘCIA TANECZNE W KIELCACH, KURSY TAŃCA W WDK lub na ŚLICHOWICACH

zobacz też AKTUALNOŚCI.

Zapraszamy dorosłych , młodzież i dzieci na zajęcia taneczne. Naszą specjalnością jest:
- taniec K-pop dance dla dzieci i młodzieży;
- taniec towarzyski czyli tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep
tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, passodoble, jive;
- tańce dyskotekowe, tańce dla dzieci, rap, hip-hop
- tańce użytkowe dla dorosłych dzięki którym możecie bawić się do każdej muzyki na każdej imprezie (tego nie ma w żadnej innej szkole tańca)
- pierwszy taniec

Zajęcia odbywają się na kilku salach w Kielcach na osiedlu DALNIA-ŚLICHOWICE.


KPOP dance


K-POP dance dla dzieci i młodzieży
Najpopularniejszy obecnie styl taneczny, króluje na koncertach i teledyskach największych gwiazd muzyki pop, stanowi on połączenie stylów tanecznych: MTV dance, funky, street-jazz, hip-hop i disco dance. To idealne zajęcia dla dzieci i nastolatków lubiących taniec i muzykę.
Zajęcia poprawiają sylwetkę, uczą koordynacji ruchowej oraz są świetną zabawą.

Zajęcia odbywają się:

- SP 25 ul. Jurajska, osiedle ŚLICHOWICE ---- ZAPISY tel 606 736 280
- w WDK w Kielcach ul. Ściegiennego 2 ----- ZAPISY tel 606 736 280

Zapisy wyłącznie telefonicznie, o dniach i godzinach zajęć będziemy informować zapisane osoby.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, miesięczne opłaty 130 zł.
Zajęcia w grupach początkujących rozpoczynamy od września. Zapraszamy na pierwszą lekcję próbną bezpłatną.

Informacje tel. 606 736 280 ZAPRASZAMY !!!

DLA DOROSŁYCH


Szkoła Tańca CHA-CHA w Kielcach zaprasza na grupowy kurs towarzyskiego tańca użytkowego oraz pierwszego tańca.
Program kursów obejmuje karnet (5 spotkań), na których uczymy: tańców weselnych i imprezowych które obowiązkowo pojawiają się w repertuarze wszystkich przyjęć. Nasz autorski program nauczania oparty jest o własne doœwiadczenia oraz na latach pracy z nowożeńcami. Na kursie nauczycie się podstawowych kroków i figur, prowadzenia w parze, rozpoznawania muzyki, poczucia rytmu, właœciwej komunikacji w tańcu w parze. Po kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki na kursach tańca towarzyskiego oraz indywidualnych lekcjach z choreografii pierwszego tańca.

Zapisy i info pod numerem 606 736 280 lub mailowo info@cha-cha.pl


Kursy tańca dla dorosłych początkujących

Zapraszamy dorosłych i młodzież na kursy tańca towarzyskiego i użytkowego. Na kursie nauczycie się tańczyć tańce na: wesela, imprezy, dyskoteki, dancingi, studniówki itd... Do wyboru oferujemy różne terminy. Zajęcia odbywają się w WDK w Kielcach.

Cena: jedna godzina lekcyjna 120 zł od pary.
Nie nauczyłeś się tańczyć na innych kursach, zapisz się do nas!

ZAPISY tel. 6067 36 280, 41 369 88 84, info@cha-cha.pl


Całoroczny kurs tańca dla dorosłych

Zapraszamy pary do naszego klubu na całoroczny kurs tańca, zajęcia przeznaczone są dla par które chcą tańczyć taniec towarzyski, jest to bardzo przyjemna i pożyteczna forma spędzania wolnego czasu.
Zapisy i informacje tel 606 736 280.


Indywidualne lekcje tańca

Indywidualna nauka tańca na wesela, imprezy, dancingi; PIERWSZY TANIEC, ...
Indywidualne lekcje tańca dla pary lub osoby bez pary. Lekcje takie odbywają się na sali z instruktorem lub instruktorką po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu, na sali na osiedlu Ślichowice-Dalnia, w tygodniu lub w soboty, niedziele i święta.

Cena 120 zł za godzinę lekcyjną od pary, zapisy tel. 606 736 280

PIERWSZY TANIECZajęcia dla narzeczonych - proponujemy wam kurs tańca grupowy lub lekcje indywidualne.

-Kurs tańca grupowy
zapisy tel 606 736 280
Kurs stworzony specjalnie dla młodych par, które rozpoczynają przyjęcie weselne solowym tańcem, mile widziani wraz z przyszłą parą młodą są ich świadkowie, rodzina i goście. Na kursie nauczymy was tańców weselnych dzięki którym będziecie mogli zatańczyć w parze do każdej muzyki granej na żywo lub mechanicznej i na każdej imprezie nie tylko weselach ale również dyskotekach, dancingach, noworocznych balach itp.,nauczycie sę podstaw tańca, dzięki którym tańczenie jest łatwe i przyjemne, poznacie również walca i inne tańce które wykorzystacie do pierwszego tańca.

-Indywidualne lekcje tańca
Polecamy skorzystanie z lekcji indywidualnych, na których można stworzyć choreografię oryginalnego, wyjątkowego i niezapomnianego pierwszego tańca weselnego lub nauczyć się tańców weselnych dzięki którym będziecie bawić się do samego rana. Jesteśmy w tym specjalistami.
Terminy lekcji ustalamy telefonicznie - możemy dopasować każdemu odpowiadający termin w tygodniu lub soboty, niedziele i święta. Nie musicie się stresować, na lekcjach indywidualnyvch jesteście na sali sami z instruktorem lub instruktorką
Zapisy tel 606 736 280

Jeśli chcesz zrobić młodym ORYGINALNY PREZENT zamów na wesele POKAZ TAŃCA w wykonaniu laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tanecznych, najlepszych sportowych par tanecznych naszego województwa- Mistrzów, Wicemistrzów oraz finalistów Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego. Proponujemy wiązankę tańców standardowych: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, fokstrota, quickstepa oraz latynoamerykańskich: sambę, cha-chę, rumbę, passodoble, jivea oraz pokazy najlepdzych tancerek K-pop w Polsce. Będzie to bardzo oryginalny i niezapomniany prezent oraz dodatkowa atrakcja na weselu!!!

DLA DZIECITANIEC TOWARZYSKI dla dziewcząt i chłopców
TANIEC NOWOCZESNY w grupach K-POP DANCE dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przygotowaliśmy specjalny program nauczania składający się z różnego rodzaju tańców zarówno towarzyskich tańczonych w parach, jak i tańców dla dzieci typu k-pop, rap, hip-hop, disco, k-pop tańczonych bez pary. Po rocznym kursie dzieci potrafią poruszać się rytmicznie, rozróżniać tańce, zatańczyć na występach i turniejach tanecznych, mają bardzo dobre przygotowanie taneczne. Już w pierwszym roku nauki wszystkie dzieci biorą udział w pokazach i turniejach tanecznych.


Zapisy tel. 606 736 280

info@cha-cha.pl

Taniec K-pop dla 5-6 latków oraz dzieci z klas I-III szkoły podstawowejZapraszamy na nasze zajęcia w grupach K-pop dance, w których przygotowujemy grupy taneczne do występów w rytm popularnej muzyki dyskotekowej.
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września

K-POP dance dla dzieci starszych i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia w nowej grupie K-POP dance - zajęcia rozpoczynamy we wrześniu

Zapisy tel. 606 736 280

Dla dzieci 5-6 lat grupa początkująca

Kurs tańca dla przedszkolaków i "zerówek"
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września
Dla dzieci 7-10 lat grupa początkująca

Kurs tańca dla dzieci z klas I-III
Zapisy od dziś tel. 606 736 280, zaczynamy od września

DLA MŁODZIEŻY


Zapraszamy na kurs K-pop dance w grupach dla początkujących i zaawansowanych - zaczynamy we wrześniu
ZAPISY telefon 606 736 280,

SPORTOWE GRUPY TANECZNE


Dla zaawansowanych tancerzy: Zapraszamy pary taneczne dziecięce i młodzieżowe do grup sportowego tańca towarzyskiego lub do grup sportowych K-pop dance.
INFORMACJE I ZAPISY: tel. 606736280, 41 3698884. info@cha-cha.pl

TURNIEJE


Organizujemy turnieje taneczne dla dzieci i młodzieży. Już w pierwszym roku nauki wszyscy uczestnicy kursów tańca biorą udział w kilku turniejach tanecznych. Organizujemy również ogólnopolskie turnieje tańca,na których sportowe pary taneczne mogą zdobywać punkty i podwyższać klasy taneczne.

POKAZY TANECZNE


Oferujemy pokazy taneczne mistrzowskich: dorosłych, młodzieżowych i dziecięcych par tanecznych. Nasze występy uświetnią każdą imprezę, również wesela, zabawy noworoczne, zabawy choinkowe, różnego rodzaju konkursy, festyny itp.

K-POPowe OBOZY TANECZNE


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na nasze kolonie taneczne. Co rok wyjeżdżamy z dziećmi i młodzieżą w różne miejsca Polski. W obozach tanecznych mogą wziąć udział również dzieci nie tańczące.

Zgłoszenia na rok 2023 prosimy kierować bezpośrednio do trenerów tel. 606 736 280
Zdjęcia z kolonii z poprzednich lat można zobaczyć w GALERII w zakładce Letnie szkolenia i kolonie.

SZKOLENIA


Organizujemy szkolenia z tańca towarzyskiego dla pracowników waszej firmy, dla sportowych par tanecznych stacjonarne lub wyjazdowe.
ZGŁOSZENIA tel. 606736280, 41 3698884, info@cha-cha.pl