2014-2015 2013-2014 2012-2010 Turnieje i mistrzostwa

23 Maj 2010

Nasi tancerze WIKTOR WALCZYKOWSKI i KATARZYNA ZININ zajęli 4 miejsce na turnieju CLASSIC PARTY w Warszawie.
To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę rangę turnieju. Turniej sędziował międzynarodowy skład sędziowski: z Angli, Włoch, Rosji, Ukrainy, Białorusi i Polski. Wiktor i Kasia byli jedyną parą reprezentującą Województwo Świętokrzyskie na tym turnieju.
Na uznanie zasługuje wspaniała organizacja turnieju. Z przyjemnością obejrzeliśmy najlepsze polskie i zagraniczne pary GRAND PRIX.

8 Maj 2010

Nasi tancerze dwukrotnie stawali na podium na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych w Przemyślu.

WIKTOR WALCZYKOWSKI i KATARZYNA ZININ zdobyli III miejsce
w kategorii 14-15 lat w klasie C.
Gratulujemy udanego debiutu!

MATEUSZ SZOTA i JUSTYNA ZININ również zdobyli III miejsce w kat. 10-11 F.
To już szóste podium, jakie zdobyli od stycznia 2010 roku. Gratulujemy!

27-28 Marzec 2010

Na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego w Kłomnicach nasi tancerze zdobyli 3 puchary.
MATEUSZ SZOTA i JUSTYNA ZININ dwukrotnie stawali na podium zajmując drugie miejsce w sobotę i niedzielę w kat 10-11 lat
MICHAŁ KUC i NIKOLA PROBOSZCZ również stanęli na podium zajmując III miejsce w niedzielę w kat 10-11 lat.
JAKUB BYSIAK i DOMINIKA JEKIEŁEK natomiast zakwalifikowali się do finału w kat 12-13 lat i ostatecznie zajęli 6 miejsce.

7 Marzec 2010

Wspaniale wystąpiły nasze pary na ogólnopolskim Turnieju Tańca w Rędzinach koło Częstochowy:
MATEUSZ SZOTA i JUSTYNA ZININ zajęli II miejsce.
6 miejsce w finale wytańczyli MATEUSZ ZAPAŁA i PAULINA MŁYNIK.
Dwa tygodnie wcześniej finałowe 4 miejsce w Miechowie zajęli Michał Kuc i Nikola Proboszcz

7 Luty

II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Mielcu zdobyli Mateusz Szota i Justyna Zinin. Tańczyli w kategorii 10-11 lat w klasie F. Konkurencja była bardzo duża, po przejściu rund eliminacyjnych ćwieirć i półfinałów zakwalifikowali się do finału;. Pokonali 14 par z różnych klubów Polski.

Na tym samym turnieju jeszcze jedna nasza para odniosła sukces. Michał Kuc i Nikola Proboszcz w tej samej kategorii zakwalifikowali się do finału i zajęli 6 miejsce.

24 Styczeń

Mateusz Szota i Justyna Zinin wytańczyli podium i 3 miejsce na turnieju w Stalowej Woli. To był ich pierwszy start w klasie F w kat 10-11 lat, tym bardziej cieszy nas ich sukces.

12 Grudzień 2009

Mamy czwartą parę Polski południowej!!!

Radek Baran i Kasia Zinin zajęli 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Południowej w 10 tańcach w kategorii Juniorów. Turniej odbył się w Mszanie Dolnej. To wspaniałe osiągnięcie dla naszych tancerzy i dla naszego klubu. Nasza para osiągnęła najlepszy wynik ze wszystkich par Okręgu Świętokrzyskiego na Mistrzostwach Polski Południowej w 2009 roku ze wszystkich kategorii - znów jesteśmy najlepsi!!!

Radek i Kasia w tym roku zdobyli klasę taneczną B, dzięki której mogą już tańczyć dowolny repertuar bez żadnych ograniczeń. W kategorii Juniorów młodszych to najwyższa klasa jaką mogli uzyskać. Od stycznia będą mogli tańczyć w kat Juniorów starszych i zdobywać punkty do mistrzowskiej klasy A.

24 Październik 2009

Nasi tancerze z sukcesem startowali na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Cieszynie w Czechach - wytańczyli 2 miejsce, przeszli ćwierćfinały, półfinały w finale przepuścili tylko jedną parę ze Słowacji. Zdobyli na tym turnieju klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim.

11 Październik

Kasia Zinin i Radek Baran znów okazali się najlepsi i zajęli w niedzielę I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Gliwicach. Turniej był wspaniale zorganizowany a występujące pary reprezentowały bardzo wysoki poziom taneczny.

Druga para od lewej strony Radek i Kasia

4 Październik

Nasi tancerze Kasia Zinin i Radek Baran zajęli w niedzielę II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Iławie i dzień wcześniej w sobotę wygrali I miejsce oraz zdobyli najwyższą w kategorii Juniorów młodszych klasę taneczną B.

27 Wrzesień

II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Przecławiu.

13 czerwiec 2009

Kasia Zinin i Radek Baran wygrali ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego DŻET 2009 w RZESZOWIE . Okazali się najlepsi i zajęli I miejsce w tańcach standardowych. Nasza para jest sędziowana na pierwsze miejsca przez sędziów z najwyższymi kwalifikacjami sędziowskimi, co nas bardzo cieszy- gratulujemy.

31 maj 2009

Nasi tancerze Kasia Zinin i Radek Baranodnieśli kolejny sukces na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego CLASSIC PARTY w WARSZAWIE. Zajęli II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobywając kolejne "pudło". Jest to prestiżowy turniej z serii GRAND PRIX Polski, na którym tańczyli z najlepszymi parami Polski. Tym bardziej cieszy nas ich sukces, ponieważ turniej ten sędziowali sędziowie Polscy i zagraniczni z najwyższymi kwalifikacjami sędziowskimi.

MAJ 2009

Nasi najmłodsi tancerze odnieśli podwójne zwycięstwo na ogólnopolskich turniejach tańca.

Po raz pierwszy wystartowali na ogólnopolskim turnieju tańca w Opocznie - 1 maja i zdobyli :
- I miejsce - Mateusz Szota i Justynka Zinin
- II miejsce - Michał Kuc i Nkola Proboszcz

Na tym samym turnieju I miejsce wytańczyli również w starszej kategorii wiekowej PIOTR MAZUR i KAROLINA PAŁGAN

Na następnym turnieju w Przemyślu nasze kieleckie pary znów okazały się najlepsze. Mateusz i Michał powtórzyli sukces zajmując I i II miejsce

Nasze sukcesy na ogólnopolskich turniejach.