Aktualności 2014/2015 Aktualności 2012/2014 Aktualności 2010/2011 Aktualności Archiwum

Aktualności 2011/2012

czerwiec 2012

NASI TANCERZE TO AKTUALNI MISTRZOWIE TAŃCA:
3 czerwca odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim
Nasi tancerze okazali sę najlepsi i zdobyli 5 tytułów mistrzowskich w kategorii Juniorów Starszych i Młodszych na rok 2012/2013:

MISTRZAMI OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO w tańcach standardowych zostali Mateusz Szota i Justyna Zinin - I miejsce w kategoprii Juniorów młodszych
Również w tańcach latynoamerykańskich Mateusz i Justyna pokonali wszystkie pary i zdobyli tytuł Mistrzów Okręgu Świętokrzyskiego

Mateusz Szota i Justyna Zinin

WICEMISTRZAMI OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO zostali Michał Kuc i Nikola Proboszcz zdobywając dwukrotnie III miejsce : w tańcach standardowych i latynoamerykańskich - w kategorii Juniorów młodszych.

Michał Kuc i Nikola Proboszcz

WICEMISTRZAMI OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO w kategorii Juniorów starszych zostali Jakub Bysiak i Dominika Jekiełek zdobywając III miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Jakub Bysiak i Dominika Jekiełek

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

maj 2012

KOLONIE TANECZNE 2012 dla dzieci i młodzieży - Oferta wypoczynku jest skierowana nie tylko do osób zainteresowanych tańcem

Zapraszamy dzieci i młodzież do najpiękniejszego zakątka Jury Krakowsko-Częstochowskiej,w Ośrodku ORLE GNIAZDO:

(kliknij aby obejrzeć w powiększeniu) (kliknij aby obejrzeć w powiększeniu)
Uczestnicy wypoczynku nie biorący udziału w zajęciach tanecznych, w czasie ich trwania objęci są specjalnym programem rekreacyjno – wypoczynkowym. Ponadto dla osób chętnych przeprowadzamy zajęcia tańca w formie rekreacyjnej. Zgłoszenia i bliższe informacje ZOBACZ-Obóz taneczny 2012.

maj 2012

Zapraszamy dorosłych na indywidualne lekcje tańca. Terminy zajęć ustalamy dla każdego indywidualnie.
Zapisy tel. 606 736 280

Od 1 czerwca rozpoczynamy Kurs Pierwszego tańca oraz tańców weselnych dla narzeczonych i gości.
Zapisy i informacje dodatkowe pod numerem telefonu: 606 736 280

Jeżeli chcecie rozpocząć naukę tańca od teraz zapraszamy na lekcje indywidualne.
Polecamy skorzystanie z lekcji indywidualnych - można na nich stworzyć choreografię oryginalnego, wyjątkowego i niezapomnianego pierwszego tańca lub nauczyć się tańców weselnych dzięki którym będziecie bawić się do samego rana!!!

grudzień 2011

Wiktor Walczykowski i Katarzyna Zinin zdobyli 3 miejsce i awansowali do B klasy w stylu standardowym na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Krapkowicach koło Opola.

19 listopad 2011

Nasi tancerze Wiktor Walczykowski i Katarzyna Zinin na II miejscu na podium na turnieju w Łodzi.

pazdziernik 2011

Uwaga!!! - poszukujemy początkujących dziewczynek z klas III-IV (9-10 lat), jeszcze mamy wolnych partnerów - informacje tel. 606736280

Zapraszamy dorosłych na kurs tańca towarzyskiego w poniedziałki godz. 19.45-21.00 na Ślichowicach, zapisy tel 606736280

wrzesień-pazdziernik 2011

Wakacje spędziliśmy wesoło i bardzo pracowicie:
pokazy taneczne na weselach i innych imprezach:
na obozie tanecznym
więcej zdjęć wkrótce w GALERII

sierpień 2011

Rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2011/2012.
ZAPISY dla dzieci początkujących: PONIEDZIAŁEK 5 września w auli Szkoły Podstawowej Nr 25 Kielce ul. Jurajska (osiedle Ślichowice) od godz. 17.30
Pierwsze zajęcia w SP 25 w środę 7 września, godz.18.00 dla 5-6 latków, godz.17.00 dla klas I-III, zapisy również na zajęciach ZAPRASZAMY

Zajęcia rozpoczynamy już od września. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej Nr 25, Gimnazjum Nr 9 na Ślichowicach oraz na innych salach na terenie Kielc.
Zapisać można się również telefonicznie: tel 606736280 lub mailem info@cha-cha.pl

5 czerwiec 2011

MAMY MISTRZÓW I WICEMISTRZÓW OKRĘGU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM
- jesteśmy najlepsi!!!

W niedzielę odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w sportowym tańcu towarzyskim, nasi tancerze zaprezentowali się znakomicie.

W kategorii Juniorów młodszych nasi tancerze okazali się najlepsi i zdobyli 4 tytuły mistrzowskie.
Najlepszą parą - Mistrzami Okręgu Świętokrzyskiego w tańcach latynoamerykańskich zostali Michał Kuc i Nikola Proboszcz
Wicemistrzami Okręgu zostali Mateusz Szota i Justyna Zinin zdobywając II miejsce.
W tańcach standardowych II miejsce i tytuł wicemistrzów zdobyli Mateusz Szota i Justyna Zinin a miejsce III i tytuł drugich wicemistrzów zdobyli Michał Kuc i Nikola Proboszcz. Cieszymy się i gratulujemy
Po kilkumiesięcznej przerwie do rywalizacji sportowej powrócili Wiktor Walczykowski i Katarzyna Zinin.
CIeszy nas fakt że Wiktor i Kasia mogli wystąpić na Mistrzostwach. W listopadzie Wiktor miał poważny wypadek, skutkiem czego przez trzy miesiące nie chodził, rokowania lekarzy były bardzo złe - powrót do zdrowia mógł zająć nawet rok ,jednak leczenie przebiegło pomyślnie. Po 4 miesiącach powoli rozpoczęliśmy treningi, już startują w turniejach i powoli dochodzą do formy - na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego zdobyli 5 miejsce w kategorii par dorosłych, a dzień wcześniej na turnieju w Opocznie w fokstrocie i quickstepie wygrali 2 miejsca a ostatecznie zajęli 5 miejsce - GRATULUJEMY