Aktualności 2014/2015 Aktualności 2012/2014 Aktualności 2012/2011 Aktualności 2011/2010marzec-kwiecień- maj 2010

WYSTĘPY NASZYCH TANCERZY:

Nasi tancerze na pokazie tanecznym na festiwalu piosenki dla przedszkolaków w EXBUDZIE - maj 2010

Występy w szkołach 25 i 34.

Kwiecień 2010

Nowy kurs tańca dla dzieci do lat 10 - zapisy jeszcze w kwietniu
W kwietniu można jeszcze dołączyć do grup: dzieci 7-10 lat oraz dzieci 5-6 lat.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki, informacje i zapisy tel 606 736 280

Marzec 2010

Nowy kurs tańca towarzyskiego i użytkowego dla dorosłych - zapisy od marca
Zajęcia odbywać się będą w na osiedlu ŚLICHOWICE, DALNIA. Zapisy tel. 606 736 280
Pierwsze spotkanie i rozpoczęcie zajęć Środa 10 marca
Bliższe informacje zobacz ZAJĘCIA.

Marzec 2010

Od marca rozpoczynamy nowe zajęcia dla młodzieży oraz dzieci starszych i młodszych. Szczegóły zobacz ZAJĘCIA.

Luty 2010

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonie taneczne w wakacje 2010. W koloniach mogą również brać udział osoby nie tańczące. Bliższe informacje zobacz KOLONIE 2010.

7 Luty

Nasi najmłodsi tancerze przywieźli już 2 puchary z Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego. Zobacz SUKCESY.

Styczeń 2010

Karnawałowy pokaz tańca w SP 25. W środę 13 stycznia nasze młodzieżowe i dziecięce pary taneczne przygotowały wspaniały pokaz tańców towarzyskich dla rodziców i zaproszonych gości.

7 Styczeń 2010

Radek i Kasia zatańczyli pokaz na gali SPORTOWCA ROKU. Można ich było zobaczyć w kieleckiej telewizji regionalnej, podczas transmisji.

Aktualności 2009


12 Grudzień 2009

Mamy czwartą parę Polski południowej!!! - jesteśmy najlepsi!!! Radek Baran i Kasia Zinin zajęli 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Południowej w 10 tańcach w kategorii Juniorów. Turniej odbył się w Mszanie Dolnej. To wspaniałe osiągnięcie dla naszych tancerzy i dla naszego klubu. Nasza para osiągnęła najlepszy wynik ze wszystkich par Okręgu Świętokrzyskiego na Mistrzostwach Polski Południowej w 2009 roku ze wszystkich kategorii - znów jesteśmy najlepsi!!!

24 Październik 2009

Nasi tancerze zdobyli 2 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca w Cieszynie w Czechach - oraz zdobyli na tym turnieju klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim - patrz SUKCESY.

Październik 2009

Możesz jeszcze do nas dołączyć:
Zapisy na zajęcia taneczne jeszcze w październiku w poniedziałki i środy w SP 25 (os. Ślichowice)
GODZ. 17.00 lub telefonicznie tel. 606736280

17 Październik

Reprezentacja naszych tancerzy na spotkaniu miłośników tańca w Częstochowie.

11 Październik

Kasia Zinin i Radek Baran znów okazali się najlepsi i zajęli w niedzielę I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Gliwicach. Turniej był wspaniale zorganizowany a występujące pary reprezentowały bardzo wysoki poziom taneczny.

Druga para od lewej strony Radek i Kasia

4 Październik

Nasi tancerze Kasia Zinin i Radek Baran zajęli w niedzielę II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Iławie i dzień wcześniej w sobotę wygrali I miejsce oraz zdobyli najwyższą w kategorii Juniorów młodszych klasę taneczną B.


27 Wrzesień

II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Przecławiu.


Wrzesień 2009

Rozpoczynamy rok szkolny 2009/2010

Zapisy na zajęciach lub telefonicznie:
tel. 606736280
Dzieci 5-6 lat grupa początkująca -
poniedziałek, środa godz.16.15-17.00 SP Nr 25 ul. Jurajska
Dzieci 7-9 lat grupa początkująca -
poniedziałek, środa godz. 17.00-17.45 SP Nr 25 ul. Jurajska
Zapisy do grupy młodzieżowej początkującej oraz grup zaawansowanych i sportowych:
tel. 606736280 lub info@cha-cha.pl

WAKACJE 2009

W wakacje tańczyliśmy na koloniach tanecznych13 czerwiec 2009

Kasia Zinin i Radek Baran wygrali ogólnopolski turniej tańca towarzyskiego DŻET 2009 w RZESZOWIE . Okazali się najlepsi i zajęli I miejsce w tańcach standardowych. Nasza para jest sędziowana na pierwsze miejsca przez sędziów z najwyższymi kwalifikacjami sędziowskimi, co nas bardzo cieszy- gratulujemy.31 maj 2009

Nasi tancerze Kasia Zinin i Radek Baranodnieśli kolejny sukces na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego CLASSIC PARTY w WARSZAWIE. Zajęli II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobywając kolejne "pudło". Jest to prestiżowy turniej z serii GRAND PRIX Polski, na którym tańczyli z najlepszymi parami Polski. Tym bardziej cieszy nas ich sukces, ponieważ turniej ten sędziowali sędziowie Polscy i zagraniczni z najwyższymi kwalifikacjami sędziowskimi.MAJ 2009

Nasi najmłodsi tancerze odnieśli podwójne zwycięstwo na ogólnopolskich turniejach tańca.

Po raz pierwszy wystartowali na ogólnopolskim turnieju tańca w Opocznie - 1 maja i zdobyli :
- I miejsce - Mateusz Szota i Justynka Zinin
- II miejsce - Michał Kuc i Nkola ProboszczNa tym samym turnieju I miejsce wytańczyli również w starszej kategorii wiekowej PIOTR MAZUR i KAROLINA PAŁGANNa następnym turnieju w Przemyślu nasze kieleckie pary znów okazały się najlepsze. Mateusz i Michał powtórzyli sukces zajmując I i II miejsceMARZEC 2009


NOWOŚĆ - ruszamy od kwietnia
Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego dla dorosłych.

dla początkujących:
TERMIN ZAJĘĆ: wtorek 19.30-21.00
Miejsce: osiedle DALNIA-ŚLICHOWICE

dla zaawansowanych:
TERMIN ZAJĘĆ: czwartek 19.30-21.00
Miejsce: osiedle DALNIA-ŚLICHOWICE

Cena: karnet 8 wejść 120 zł, 1 wejście 20 zł

Zapisy do grupy dla dorosłych tel. 0-606736280, 0-413698884 lub info@cha-cha.pl

Aktualności 2008


31.XII.2008

Nowy Rok 2009 witaliśmy pokazami tanecznymi: - Mateusz Łojewski i Marta KręcikijXII 2008

Nasze dwie pary reprezentowały Okręg Świętokrzyski w kategorii Juniorów Młodszych na MISTRZOSTWACH POLSKI POŁUDNIOWEJ.


Radosław Baran Katarzyna Zinin

Konrad Kenig Barbara Przydatek
fot. sportdancer
Zaprezentowały się znakomicie, są najlepszymi parami naszego Okręgu w tej kategorii.

XI 2008

Pokazy taneczne w SP 25 w Kielcach:W tym tygodniu II miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca w Skarżysku-Kamiennej i podwyższyli klasę taneczną.Konrad Kenig i Basia Przydatek


Nasi tancerze Konrad Kenig i Basia Przydatek tydzień temu zdobyli 3 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego w Radomiu.Konrad Kenig i Basia Przydatek


Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia taneczne w nowym roku szkolnym 2008/2009 w Szkole Tańca Towarzyskiego CHA-CHA.Informacje: Aleksandra Zinin tel. 606736280, info@cha-cha.plNasza wychowanka MARTA BUJWICKA

na turnieju BLACKPOOL WINTER GARDENS; obecnie studiuje i tańczy w Londynie - laureatka i finalistka wielu turniejów, ze swoim partnerem Finbarem tańczą w najwyższej kategorii tanecznej, w tym roku wygrali 2 turnieje oraz tańczyli we wszystkich finałach.
Nasi tancerze:

MICHAŁ KOCZNUR , PATRYCJA KOCZNUR oraz KONRAD KENIG, BARBARA PRZYDATEK


dwukrotnie zdobyli I miejsce w konkursie PASJE i TALENTY w kategorii TANIEC.

9 grudnia

Mamy czwartą parę Polski południowej !
9 grudnia w Sosnowcu odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ 2007 w sportowym tańcu towarzyskim. Startowały reprezentacje po 5 najlepszych par w każdej kategorii wiekowej ze wszystkich województw południowej Polski. Nasi reprezentanci: Radosław Baran i Katarzyna Zinin zdobyli 4 miejsce w kategorii10-11 lat w tańcach latynoamerykańskich i 5 miejsce w tańcach standardowych. Dwukrotnie po przejściu kilku rund eliminacyjnych zakwalifikowali się do finałów. Jednocześnie są najlepszą parą okręgu - województwa Świętokrzyskiego. Jest to również najwyższy wynik ze wszystkich par naszego województwa we wszystkich kategoriach wiekowych na tych mistrzostwach.
Jesteśmy najlepsi w województwie!!!
fot Sport Dancer

Nasz klub osiągnął najlepszy wynik na MISTRZOSTWACH POLSKI POŁUDNIOWEJ 2007 ze wszystkich klubów okręgu świętokrzyskiego.

2 grudnia

Nasi tancerze Radek Baran i Kasia Zinin wytańczyli kolejne sukcesy na prestiżowych turniejach o wysokiej randze. W ostatnią sobotę 2 grudnia wygrali puchar SULEJÓWEK OPEN w najwyższej klasie tanecznej, w kategorii 10-11 lat ( 3 miejsce na "pudle" ). Zmierzyli się z czołowymi parami Polski i pokonali swoich dotychczasowych konkurentów. Byli najlepszą parą na tym turnieju reprezentującą Kielce. Wielkim zaszczytem było odbieranie nagród z rąk WICEMISTRZÓW ŚWIATA Chrisa i Justyny Hawkins z Anglii. Christofer Hawkins znany jest z mistrzowskiego wykonania quickstepa i właśnie za ten taniec Radek i Kasia otrzymali od niego 1 miejsce. To bardzo dobrze rokuje na przyszłość.
Tydzień wcześniej wygrali 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego z udziałem par zagranicznych MAGIC DANCE w Lublinie. Pokonali tam w dwóch tańcach Wicemistrzów Polski - okazali się lepsi i zajęli 1 miejsce w tango i qiuckstepie.
Za tydzień startują na MISTRZOSTWACH POŁUDNIOWEJ POLSKI. Będą reprezentować Województwo Świętokrzyskie, Kielce i Szkołę Tańca CHA-CHA. Kibicujemy im i mamy nadzieję, że po ostatnich sukcesach przywiozą kolejne trofeum, na które nie ukrywam liczymy.

Listopad

Rozpoczęliśmy zajęcia grupy początkującej
dla dzieci 0, I, II klas i III-VI oraz gimnazjum
Zapraszamy, można jeszcze się zapisać.
Wszelkie informacje tel. 0- 606 736 280

Kasia i Radek zdobyli kolejne "pudło"

i puchar na turnieju STARS CUP - PUCHAR GWIAZD w Skawinie. Zajęli tam 3 miejsce w kategorii 10-11 lat OPEN. Dołączamy super fotki, które zrobił pan Jarosław Michałek z Krakowa.

Mamy półfinalistów Mistrzostw Polski!

W sobotę 6 października Radek Baran i Kasia Zinin zakwalifikowali się do półfinałów i zajęli 12 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii 10-11 lat. Jako najlepsza para reprezentowali Okręg Świętokrzyski, Kielce i Szkołę Tańca CHA-CHA. Startowało ponad 40 par. Gratulujemy sukcesu, są dwunastą parą Polski!

6 października 2007

nasi tancerze Radek Baran i Kasia Zinin będą walczyć o jak najwyższe miejsce na Mistrzostwach Polski dzieci starszych. Są najlepszą parą naszego okręgu w tej kategorii i jedynymi reprezentantami na Mistrzostwach Polski. Po niedawnym sukcesie na turnieju tańca Hessen Tanzt we Frankfurcie nad Menem, gdzie po przejściu rund eliminacyjnych zajęli 4 miejsce w tańcach latynoamerykańskich i 5 w tańcach standardowych trzymamy za nich kciuki i życzymy jak najwyższego miejsca. Będą walczyć z 40 najlepszymi parami Polski.

Zapraszamy do nas na zajęcia taneczne.

Trwają zapisy na rok szkolny 2007/2008, a zapisać się można na zajęciach. Zapraszamy również pary taneczne do grupy sportowej.